Zobacz, co Król Połysku może dla Ciebie zrobić.

Wofercie mamy przygotowane szerokie spektrum usług. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko, żeby Twój pojazd wyglądał konkursowo.
Zapoznaj się z galerią video i galerią fotograficzną, które znajdują się przy opisach poszczególnych usług.

Najważniejsze informacje, na temat naszych usług:

Bezkonkurencyjne powłoki ceramiczne

Stosujemy najlepsze na świecie powłoki ceramiczne firmy Gtechniq.Powłoki tego producenta cechują się bezkonkurencyjną trwałością, wynoszącą od 3 do 5 lat.Istotne są także pozostałe cechy takie jak, odporność na chemię, delikatne mikro zarysowania, zdolność do „samooczyszczania” i hydrofobowość.Po zastosowaniu powłok Gtechniq zyskuje również wygląd, czyli głębia koloru, połysk i szklistość lakieru, które pozostają na niedoścignionym poziomie.Wystarczającą rekomendacją powłok Gtechniq powinna również być współpraca z zespołami Formuły 1, aprobaty producentów oryginalnego wyposażenia oraz pozytywne opinie i certyfikaty BOEING D6 i AIRBUS AIMS.Powłokami ceramicznymi zabezpieczamy powierzchnie lakieru, felg, szyb, elementy z tworzyw, metalu, tkanin, skór, gumy i innych..

Doświadczeni specjaliści

Żeby móc wykonywać naszą pracę jak najlepiej, staliśmy się ekspertami w dziedzinie profesjonalnej kosmetyki samochodowej tzw. Auto Detailing.Nasze umiejętności nabyliśmy uczestnicząc w wielu szkoleniach, seminariach i prywatnych treningach u najlepszych specjalistów z branży.Jesteśmy również adeptami szkoły detailingu „Detailing Academy”.Najważniejsze jednak jest to, że jako pasjonaci auto detailingu, przepracowaliśmy przy kosmetyce samochodowej setki godzin, które przekładają się na nasze praktyczne doświadczenie i umiejętności. W naszej pracy, nie ma miejsca na status quo, cały czas się rozwijamy i nabywamy nowych umiejętności, tak aby być na bieżąco z nowościami rynkowymi.

Renomowane kosmetyki

Pracujemy tylko na Najwyższej jakości, markowych kosmetykach, które pochodzą od sprawdzonych dystrybutorów.Dzięki naszemu doświadczeniu, potrafimy wybrać z gąszcza dostępnych na rynku produktów tylko te najlepsze, które idealnie sprawdzają się do danych zadań i przynoszą oczekiwany rezultat.Śledzimy nowości branżowe, prowadzimy również wiele testów i porównań, aby móc zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania.Firmy które na stałe goszczą w naszym studio to miedzy innymi: Gtechniq (kluczowa marka), Gyeon, Zymol, House Of Wax, Optimum Car Care, SwissVax, Meguiars, Koch, Soft99, Poorboys World, Chemical Guys i wiele innych..

Profesjonalny sprzęt

W naszej firmie Król Połysku – Auto Detailing, utrzymujemy najwyższe standardy usług, aby móc to osiągnąć wykorzystujemy najlepsze dostępne na rynku narzędzia takich firm jak: Rupes, Flex, 3M, Metabo, Kranzle, Lake Country MFG, Scangrip, Karcher i inne.Dzięki takiej strategii możemy zaproponować bezkompromisową jakość usług oraz zapewnić bezpieczeństwo powierzonemu pojazdowi.

Atrakcyjne ceny

Zapewniamy korzystną wycenę usług i potrafimy dopasować ofertę do Twojego budżetu.Mamy przygotowane pakiety, świadczymy również według potrzeb pojedyncze usługi.Stosujemy system rabatowy, zwłaszcza dla stałych klientów oraz system wartości dodanej.

Door-to-Door

Dajemy możliwość bezpośredniego odebrania pojazdu, ustalenia zakresu usługi, a po wykonaniu zlecenia, odwiezienie go we wskazane miejsce.Świadczymy również usługi wyjazdowe, na miejscu u klienta.

Gwarancja jakości

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i udzielamy na nasze usługi gwarancji.

Stała opieka klienta

Zapewniamy system wieloletniej pielęgnacji Twojego pojazdu.

Nasze statystyki

17

Renowacja lakieru

14
Powłoki ochronne
12

Detailing wnętrza

GTECHNIQ

KLUCZOWA MARKA, NA KTÓREJ PRACUJEMY

Gtechniq

Back to top