Shiny Garage Bug Off Insect Remover | Recenzja

Shiny Garage Bug Off Insect Remover

Shiny Garage Bug Off Insect Remover

Dzisiejsza recenzja dotyczy preparatu Shiny Garage Bug Off Insect Remover, który służy do usuwania owadów z karoserii pojazdu.

Każdy użytkownik samochodu rokrocznie w ciepłe, letnie dni, zmaga się z uciążliwym problemem jakim są rozbite podczas jazdy owady, które osadzają się na karoserii i przedniej szybie pojazdu.

Wspomniane zjawisko poza walorami estetycznymi jest groźne dla powierzchni lakieru samochodu, ponieważ przyspolone i pozostawione na dłuższy czas owady, potrafią zniszczyć jego powierzchnię powodując wżery. Warto pamiętać, że im dłużej insekty pozostają na powierzchni lakieru, tym trudniej je usunąć.

Proces oczyszczania możemy wykonać na różne sposoby. Jednak o wiele prościej i bezpieczniej wychodzi to gdy użyjemy specjalistyczny, dedykowany środek i tutaj z pomocą przychodzi Shiny Garage Bug Off Insect Remover.

Aplikacja jest banalnie prosta. Należy tylko pamiętać, żeby nie robić tego na nagrzaną powierzchnię karoserii. Najlepiej wcześniej schłodzić ją wodą.
Aby pozbyć się martwych owadów z powierzchni lakieru i szyb, należy spryskać miejsca w których się osadziły, odczekać 2-3 min, a następnie spłukać wodą pod ciśnieniem. Zabieg prosty i bardzo skuteczny, a  preparat Shiny Garage Bug Off Insect Remover spisuje się w tej roli rewelacyjnie!

Na opisywane zjawisko natury nie mamy kompletnie żadnego wpływu. Jednak przy pomocy odpowiednich środków możemy z suksesem walczyć z samymi skutkami. Pamiętaj nie warto zwlekać z usunięciem martwych insektów! Im wcześniej to zrobisz, tym mniej z tym pracy i bezpieczniej dla lakieru.

Warto wspomnieć na koniec, że Shiny Garage Bug Off Insect Remover według producenta ma neutralne PH i jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Nie usuwa twardych wosków, a także nie wpływa negatywnie na powłoki ceramiczne i ceramiczno-kwarcowe. Osobiście stosując go wielokrotnie na powierzchni lakieru zabezpieczonego powłoką kwarcową Tenzi Q7 nie zaobserwowałem, żeby negatywnie wpłynął na właściwości powłoki.

 

Poniżej galeria zdjęć pokazująca zastosowanie i działanie Shiny Garage Bug Off Insect Remover:

 

Podsumowanie: 

Firma Shiny Garage po raz kolejny wypuściła na rynek bardzo udany produkt, który jest niezwykle skuteczny, wydajny i ma bardzo dobry stosunek jakość-cena.

 

Odwiedź Nasz kanał YouTube krolpolysku
Odwiedź również, Nasz Facebook FanPage – http://www.facebook.com/krolpolysku/

 

Plusy: 

  • bardzo skuteczne działanie
  • wydajność
  • dobry atomizer
  • rewelacyjna cena
  • neutralny zapach

 

Minusy:

  • brak

Napisana przeze mnie recenzja jest moją subiektywną oceną, na podstawie zgromadzonych doświadczeń i osobistych preferencji.Twoja ocena może odbiegać od mojej.Nikt mi nie płaci za pisanie artykułów. Oczywiście zachęcam do komentowania, pytań i konstruktywnego feedback-u.

 

Tagi: Shiny Garage Bug Off Insect Remover, usuwanie owadów z lakieru samochodu, auto detailing wroclaw, auto detailing, shiny garage, środek do usuwania owadów, detailing, usuwanie owadów z karoserii

Leave comments

Your email address will not be published.*You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top