Audi A5

Samochód przyjechał do nas na kompleksowy detailing, zarówno zewnątrz jak i wewnątrz.Niestety poprzedni właściciel mocno zaniedbał to auto, na szczęście trafiło w dobre ręce nowego właściciela, który postanowił przywrócić mu salonowy wygląd.Poświęciliśmy na ten projekt ponad 50 godzin pracy! Przeprowadziliśmy szereg niezbędnych zabiegów, dogłębne oczyszczenie lakieru, kół, nadkoli, szyb, elementów z tworzyw oraz metalu.Przeprowadziliśmy wieloetapowe polerowanie lakieru  tzw. korekta lakieru, który finalnie zabezpieczyliśmy woskiem klasy Premium. Przeprowadziliśmy kompleksowy detailing wnętrza, czyszczenie i zabezpieczenie tapicerki skórzanej oraz jej renowację, a także pranie tapicerki i podsufitki.Zajęliśmy się również renowacją reflektorów, czyszczeniem końcówek wydechu i wieloma innymi rzeczami..

Cieszymy się bardzo, że kolejne auto zyskało lustrzany połysk i sterylną czystość.Właściciel został przeszkolony jak odpowiednio dbać o samochód, tak żeby zawsze wyglądał jak nowy.
Wkrótce ukaże sie na naszym kanale YouTube Vlog z pracy przy tym samochodzie.

 

 

 

 

Tym razem u Króla Połysku nowa Mazda CX3, w przepięknym kolorze RED SOUL.
Aby samochód jak najdłużej wyglądał perfekcyjnie, a do tego lepiej niż w salonie, wykonaliśmy szereg zabiegów:

📍 usługa rozpoczęta odpowiednim przygotowaniem do zabezpieczenia (dogłębne czyszczenie, dekontaminacja, polerowanie i wiele innych niezbędnych zabiegów)
📍 lakier zabezpieczyliśmy powłoka ceramiczna Gtechniq C1+C2
📍 reflektory zabezpieczyliśmy powłoka ceramiczna Gtechniq C1
📍 skórzaną tapicerkę zabezpieczyliśmy dedykowanym preparatem Gtechniq L1
📍 wszystkie zewnętrzne tworzywa zabezpieczyliśmy preparatem na bazie krzemu Sio2
📍 felgi zabezpieczyliśmy woskiem ceramicznym
📍 na przednią szybę nałożyliśmy niewidzialną wycieraczkę Soft99 Glaco
📍 aplikacja dresingu na opony
📍 i wiele innych..

 

 

Samochód po naszych zabiegach całościowo uzyskał niesamowity wygląd, zwłaszcza lakier nabrał przepięknej głębi i szklistości, to trzeba zobaczyć na żywo!

🎬 Już wkrótce na naszym kanale YouTube będzie można obejrzeć VLOG z tego projektu.

 

Volkswagen Passat CC 2010 r. (wersja USA) przyjechał do nas na jednoetapowa korekta lakieru wraz z jego zabezpieczeniem woskiem Premium, pełny detailing wnętrza, dogłębne czyszczenie i zabezpieczenie tapicerki skórzanej, czyszczenie i zabezpieczenie felg, opon i nadkoli, zew. tworzyw, dogłębne czyszczenie szyb, renowacja tylnych lamp i wiele innych..Spędziliśmy nad tym projektem ok 30 godzin.

 

Tym razem przyjechał do nas Opel Astra w najbogatszej wersji Cabrio.Klient wybrał najbogatszy pakiet usług DIAMOND 💎.Cel był jeden, jak najbardziej zbliżyć stan samochodu do salonowego.Zakres prac objął: wieloetapową korektę lakieru wraz z jego zabezpieczeniem woskiem Premium. Dogłebne czyszczenie 3D i zabezpieczenie felg, opon i nadkoli, zew. tworzyw, pełny detailing wnętrza, dogłębne czyszczenie tapicerki skórzanej i jej renowacja, dogłębne czyszczenie szyb i zab.powlokami ceramicznymi, detailing komory silnika, renowacja reflektorów i tylnych lamp i wiele innych.. Spędzilismy nad tym projektem ponad 50 godzin!
Przy odbiorze klient powiedział, że nie spodziewał się aż tak spektakularnego efektu i że samochód po naszych zabiegach wygląda jak nowy. Cieszymy się, że kolejnemu pojazdowi przywróciliśmy dawną świetność.

 

Samochód Volvo V40, przyjechał do Naszego studia na wieloetapową korektę lakieru, zabezpieczenie powierzchni lakieru powloka ceramiczna, dogłębne czyszczenie i zabezpieczenie powłokami powierzchni szklanych, czyszczenie i zabezpieczenie wszystkich zewnętrznych detali z tworzyw i metalu, czyszczenie felg i nadkoli oraz kompleksowy detailing wnętrza.Prace nad tym samochodem trwały ok 40 godzin.Przy odbiorze właściciel został poinstruowany, jak w prawidłowy sposób dbać o swój samochód.Kolejna wizyta za 6/mc w celu sprawdzenia i serwisu powłok ceramicznych, a także kompleksowe mycie SPA.

mercedes gle

Samochód Mercedes GLE, przyjechał do Naszego studia na jednoetapową korektę lakieru i zabezpieczenie jego powierzchni powłoka ceramiczna.Prace nad tym samochodem trwały ok 35 godzin.Przy odbiorze właściciel został poinstruowany, jak w prawidłowy sposób dbać o swój samochód.Kolejna wizyta za 6/mc w celu sprawdzenia i serwisu powłok ceramicznych, a także kompleksowe mycie SPA.

    Back to top