Zobacz, co Król Połysku może dla Ciebie zrobić.

Wofercie mamy przygotowane szerokie spektrum usług. Jesteśmy elastyczni i zrobimy wszystko, żeby Twój pojazd wyglądał konkursowo.
Zapoznaj się z galerią video i galerią fotograficzną, które znajdują się przy opisach poszczególnych usług.

Najważniejsze informacje, na temat naszych usług:

Bezkonkurencyjne powłoki ceramiczne

Stosujemy najlepsze na świecie powłoki ceramiczne firmy Gtechniq.Powłoki tego producenta cechują się bezkonkurencyjną trwałością, wynoszącą od 3 do 5 lat.Istotne są także pozostałe cechy takie jak, odporność na chemię, delikatne mikro zarysowania, zdolność do „samooczyszczania” i hydrofobowość.Po zastosowaniu powłok Gtechniq zyskuje również wygląd, czyli głębia koloru, połysk i szklistość lakieru, które pozostają na niedoścignionym poziomie.Wystarczającą rekomendacją powłok Gtechniq powinna również być współpraca z zespołami Formuły 1, aprobaty producentów oryginalnego wyposażenia oraz pozytywne opinie i certyfikaty BOEING D6 i AIRBUS AIMS.Powłokami ceramicznymi zabezpieczamy powierzchnie lakieru, felg, szyb, elementy z tworzyw, metalu, tkanin, skór, gumy i innych..

Doświadczeni specjaliści

Żeby móc wykonywać naszą pracę jak najlepiej, staliśmy się ekspertami w dziedzinie profesjonalnej kosmetyki samochodowej tzw. Auto Detailing.Nasze umiejętności nabyliśmy uczestnicząc w wielu szkoleniach, seminariach i prywatnych treningach u najlepszych specjalistów z branży.Jesteśmy również adeptami szkoły detailingu „Detailing Academy”.Najważniejsze jednak jest to, że jako pasjonaci auto detailingu, przepracowaliśmy przy kosmetyce samochodowej setki godzin, które przekładają się na nasze praktyczne doświadczenie i umiejętności. W naszej pracy, nie ma miejsca na status quo, cały czas się rozwijamy i nabywamy nowych umiejętności, tak aby być na bieżąco z nowościami rynkowymi.

Renomowane kosmetyki

Pracujemy tylko na Najwyższej jakości, markowych kosmetykach, które pochodzą od sprawdzonych dystrybutorów.Dzięki naszemu doświadczeniu, potrafimy wybrać z gąszcza dostępnych na rynku produktów tylko te najlepsze, które idealnie sprawdzają się do danych zadań i przynoszą oczekiwany rezultat.Śledzimy nowości branżowe, prowadzimy również wiele testów i porównań, aby móc zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania. Firmy które na stałe goszczą w naszym studio to miedzy innymi: Gtechniq (kluczowa marka), Gyeon, Zymol, CarPro, Optimum Car Care, SwissVax, Meguiars, Koch, Soft99, Poorboys World, Chemical Guys i wiele innych..

Profesjonalny sprzęt

Król Połysku – Auto Detailing, utrzymuje najwyższe standardy usług, aby móc to osiągnąć wykorzystujemy najlepsze dostępne na rynku narzędzia takich firm jak: Rupes, Flex, 3M, Numatic, Metabo, Kranzle, Lake Country MFG,Super Shine Pads, Scangrip, Karcher i inne.Dzięki takiej strategii możemy zaproponować bezkompromisową jakość usług oraz zapewnić bezpieczeństwo powierzonemu pojazdowi.

Gwarancja jakości

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i udzielamy na nasze usługi gwarancji.

Door-to-Door

Dajemy możliwość bezpośredniego odebrania pojazdu, ustalenia zakresu usługi, a po wykonaniu zlecenia, odwiezienie go we wskazane miejsce.Świadczymy również usługi wyjazdowe, na miejscu u klienta.

Stała opieka klienta

Zapewniamy system wieloletniej pielęgnacji Twojego pojazdu.

Nasze statystyki

9

Renowacja lakieru

6
Powłoki ochronne
5

Detailing wnętrza

GTECHNIQ

KLUCZOWA MARKA, NA KTÓREJ PRACUJEMY

Gtechniq

Back to top