Shiny Garage Pure Black Tire Cleaner | Recenzja

Shiny Garage Pure Black Tire Cleaner

Shiny Garage Pure Black Tire Cleaner

Shiny Garage Pure Black Tire Cleaner, to kolejny preparat, który zagościł na moim blogu. Do czego służy i jak sobie radzi z powierzonym zadaniem, dowiesz się, czytając dalszą część mojej recenzji.

Shiny Garage Pure Black Tire Cleaner, to dedykowany środek przeznaczony do czyszczenia opon i elementów gumowych np.dywaników.Jest sprzedawany jako koncentrat w 1/L butelce. Producent podaje, że można go rozrobić, w proporcjach 200-500 ml na 1L wody. Może to dać, nawet 5 Litrów produktu! Mój opis będzie dotyczył rozrobionego roztworu, w proporcji 150 ml na 0,5 Litra wody.

W auto detailingu, jedno jest pewne, żeby samochód prezentował się okazale, zarówno felgi jak i opony muszą być czyste!Sztuką jest znalezienie skutecznego, wydajnego, a przede wszystkim taniego środka, do czyszczenia opon.Myślę że zwłaszcza aspekt ceny, będzie dla wielu osób kluczowy, w podjęciu decyzji o zakupie.

Na poniższych zdjęciach, możesz zobaczyć cały proces czyszczenia, z użyciem Shiny Garage Pure Black Tire Cleaner:

Tak wyglądała brudna opona przed czyszczeniem.

Czyszczenie rozpocząłem od lekkiego zwilżenia brudnej opony, a następnie spryskaniu jej produktem Shiny Garage Pure Black Tire Cleaner. Można zaobserwować ciekawy fluorescencyjny kolor środka.

Do szorowania użyłem małej szczoteczki z uchwytem, która się w tej roli bardzo dobrze sprawdza.Warto pamiętać, żeby do pracy zakładać ochronne rękawice, co zresztą sugeruje producent (ja z racji pośpiechu i robienia zdjęć, ich nie założyłem).

Dwa ostatnie zdjęcia przedstawiają finalny efekt, czystą oponę.

 

Podsumowanie:

Brudne koła potrafią zepsuć wygląd nawet najpiękniejszego samochodu, dlatego należy o nie dbać, z równą uwagą, co o karoserię. To zadanie jest proste, o ile posiada się odpowiedni preparat, jakim niewątpliwie jest Shiny Garage Pure Black Tire Cleaner, jego skuteczność, wydajność i cena zasługują na najwyższe noty. Warto też wspomnieć o odjazdowym kolorze fluo, jaki pojawia sie na zaaplikowanej powierzchni.

 

Odwiedź Nasz kanał YouTube krolpolysku
Odwiedź również, Nasz Facebook FanPage – http://www.facebook.com/krolpolysku/

 

Plusy:

  • skuteczność
  • wydajność (nawet 5 Litrów z 1 Litra koncentratu)
  • gęstość i lepkość
  • niska cena
  • przyjazny zapach

 

Minusy:

  • jak dla mnie brak

 

Dla początkujących:

Kilka słów odnośnie tego co to jest dresing znajdziesz tutaj: słownik pojęć auto detailingu
Napisana przeze mnie recenzja jest moją subiektywną oceną, na podstawie zgromadzonych doświadczeń i osobistych preferencji.
Twoja ocena może odbiegać od mojej.Nikt mi nie płaci za pisanie artykułów. Oczywiście zachęcam do komentowania, pytań i konstruktywnego feedback-u.

Tagi: Shiny Garage Pure Black Tire Cleaner, auto detailing wroclaw, auto detailing, shiny garage

Leave comments

Your email address will not be published.*You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top